-9%




Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite XL GC760812
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- АВТОМАТИЧНЕ ПРИГОТУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ДАТЧИКІВ: інтелектуальна технологія автоматичного приготування з датчиками визначає кількість продуктів, розміщених на грилі, та їхню товщину, а потім автоматично регулює температуру та час приготування відповідно.
- ПОМІЧНИК ГРИЛЯ: інтуїтивно зрозумілий інтерфейс помічника гриля, який крок за кроком веде вас, не лише вказує час приготування на грилі, але й забезпечує правильний рівень просмаження
- 16 АВТОМАТИЧНИХ ПРОГРАМ: для приготування м'яса, птиці, риби, овочів, а також баранини та вегетаріанських бургерів, також використовуйте функцію заморожених продуктів та ручний режим, щоб адаптувати страви до ваших потреб
- ДО 8 ПОРЦІЙ ОДНОЧАСНО: відкрийте для себе ще більше можливостей та готуйте до 8 порцій одночасно завдяки поверхні для смаження, збільшеній на 33%
- ПОДВІЙНИЙ КОМФОРТ: Просторий піддон та пластини, нахилені під кутом 7 градусів, забезпечать вам комфортне приготування на грилі та очищення, завдяки чому ви можете легко видалити жир та сік, що утворюються під час приготування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 4.6 кг |
| Висота | 175 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Лоток для жиру | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 9 499 ₴

