




Пральна машина автоматична Samsung WW8NK52E0PW
Пральна машина автоматична Samsung WW8NK52E0PW
Характеристика

Розумна перевірка
Це дозволить легко вирішувати помилки завдяки їх швидкому виявленню та діагностиці.

EcoBubble™
Енергозберігаюче та ефективне прання навіть при низьких температурах.

Гігієнічний пар
Одяг дезінфікується, і ви можете бути впевнені, що він гігієнічно чистий.

Цифровий інверторний двигун
Двигун, на який поширюється 10-річна гарантія, забезпечує тиху та енергозберігаючу роботу пральної машини.

Вузький і місткий
Глибина пристрою менше 46 см, тому він поміститься навіть у невеликій кімнаті, дозволяючи максимально використовувати простір у вашому домі.

Ємність
Прати більше одягу, подушок, ковдр,
або штори, завдяки вантажопідйомності до 8 кг.
Енергозберігаюче, ефективне прання з EcoBubble™
Відкрийте для себе унікальну продуктивність EcoBubble™
Насолоджуйтесь ідеальним результатом прання навіть при низьких температурах з пральною машиною Samsung WW8NK52E0PW . Перед початком програми миючий засіб, вода і повітря об’єднуються завдяки технології EcoBubble™ . Це створює активну піну, яка ефективно видаляє бруд і глибоко проникає в тканини. В результаті це не тільки захищає ваш одяг, але й економить електроенергію та зменшує ваші рахунки за електроенергію.
з використанням смужок EMPA, вивчаючи відмінності між звичайним розчином миючого засобу та технологією активної піни без механічної дії.
Переваги EcoBubble™

Ефективне видалення плям
Навіть при пранні при низьких температурах забруднення видаляються завдяки активній піні , яка глибоко проникає в тканини.

Енергозбереження
Завдяки тому, що прання відбувається при низькій температурі, ви економите електроенергію .

Захист тканини
Активна піна впорається навіть з найвибагливішими тканинами, діючи ефективно ,
і в той же час ніжно .
Гігієнічний пар
Відкрийте для себе гігієнічну чистоту одягу
За допомогою пральної машини ви можете легко позбутися плям , видаливши до 99,9% бактерій та алергенів. Пара, що виділяється знизу барабана, наситить тканини, а ваша білизна буде продезінфікована та гігієнічно чиста.
Простий у використанні
1
Дозатор миючого засобу
2
Селектор програм
3
Інформація про поточний цикл прання
4
Орієнтовний час прання
5
Затримка завершення прання
6
Налаштування параметрів прання
7
Кнопка живлення
8
Кнопка «Пуск/пауза».
Що ще пропонує пральна машина Samsung WW8NK52E0PW?
Зручне використання та ідеальна чистота
Пральна машина Samsung WW8NK52E0PW гарантує ефективне видалення бруду , а також надасть рішення для полегшення ваших щоденних обов'язків . Ви подбаєте про потреби різноманітних тканин завдяки широкому вибору програм. Ви можете легко позбутися навіть найстійкіших плям за допомогою функції Active Foam і заощадити електроенергію завдяки двигуну з цифровим інвертором і високому енергетичному класу пристрою.
Вузький і місткий
Максимально використовуйте простір у вашому домі завдяки меншому розміру пральної машини Samsung WW8NK52E0PW , глибина якої всього 45 см .

Функція активної піни
Це змусить одяг просочитися активною піною за 30 хвилин до початку циклу. Виберіть цю функцію, якщо ви хочете видалити найстійкіші забруднення.
Розумна перевірка
Скористайтеся діагностикою пральної машини для виявлення проблем і несправностей, а також найкращими рішеннями , які пропонує Smart Check . Це дозволить уникнути необхідності викликати професіоналів.

14 програм прання
Налаштуйте програму прання відповідно до потреб ваших тканин завдяки можливості вибору з 14 різних циклів . Використовуйте 15-хвилинне швидке прання, щоб легко оновити одяг, або виберіть попереднє прання, щоб випрати сильно забруднений одяг.
Цифровий інверторний двигун
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | A |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | C |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 456 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від дітей |
| Споживання води | 48 л |
| Програми | Програма "Синтетика" |
| Рівень шуму при пранні | 72 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
- Ціна: 20 800 ₴



