-9%








Телевізор Kiano Elegance TV 32
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kiano |
| HD-формат | 720р |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Розміри | |
| Висота | 422 мм |
| Глибина | 77 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Кут огляду | 178 град. |
| Функції | |
| Підтримувані формати | MKV, MP3, WMA, DivX, AVI |
| Підтримка DLNA | Так |
| Таймер сна | Так |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Мова меню | Англійська, Німецький, Іспанська, Китайський, Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S, DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Підтримка телевізійних стандартів | NTSC, PAL, SECAM |
| Телетекст | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Вхід/Вихід | Ethernet (RJ-45), HDMI, LAN (Ethernet), USB |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Стан | Нове |
| Частота розгортки | 50 |
- Ціна: 6 730 ₴

