




Посудомийна машина Samsung DW60A8070BB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВЫБРАНЫЕ ОСОБЕННОСТИ

Wi-Fi модуль
С помощью приложения SmartThings и встроенного модуля Wi-Fi вы можете управлять устройством из любой точки своего дома.

Высокий энергетический класс В
Гарантированно снижение потребления электроэнергии и воды.

Автоматическое открытие двери
Самооткр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас миття | A |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість програм мийки | 8 |
| Максимальне завантаження | 14 комплектів |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина посудомийної машини | 60 см |
| Програми мийки | |
| Автоматична програма | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма делікатного миття | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Режим полоскання | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Можливість підключення до гарячої води | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Індикація часу, що залишився | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Споживання води | 8.5 л |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 36 550 ₴






