



Електрична варильна поверхня Siemens ET645FFN1E
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електрична |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 51 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Кількість температурних режимів | 17 |
| Конфорки | |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 12 490 ₴

