




Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX506LHB (FX506LHB-HN323W)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Довжина | 256 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 359 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Два відеоадаптера | Так |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS LED |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i5 10-го поколения 10300H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм відеопам'яті | 4000 MB |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1080 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 38 390 ₴





