


Холодильник з морозильною камерою Samsung RB34T632ESA
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОТМЕННЫЕ ОСОБЕННОСТИ

Space Max™
Холодильник получил на 32 литра больше пространства, а его внешние размеры остались неизменными*.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість камер | 3 |
| Загальний об`єм | 341 л |
| Об'єм морозильної камери | 114 л |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 9 годин |
| Вбудований телевізор | Ні |
| Генератор льоду | Ні |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Міні-бар | Ні |
| Потужність заморожування | 8 кг/добу |
| Подача холодної води | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Енергоспоживання | 254 кВт/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 66 кг |
| Висота | 1853 мм |
| Глибина | 658 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
| Стан | Нове |
- Ціна: 35 190 ₴


