-9%










Телевізор LG 32LQ631C
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED-телевізор LG 32 дюйми 32LQ631C0ZA
">
="mp7g_oh">
- Енергетична етикетка: Завантажити
- Модель: 32LQ631C0ZApan> <li>Панель: світлодіодна
- Діагональ екрана: 32 дюйми
- HD-технологія: Full HD
- Роздільна здатність: 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Співвідношення сторін: 16:9
- ТВ-тюнер: аналоговий, DVB-S, DVB-S2, DVB-T MPEG-2, DVB-T MPEG-4 (H.264), DVB-T2/HEVC (H.265), DVB-C
- Розумний телевізор: Так
- Телевізійна система: WebOS LG
- Зображення: Оптимізатор ігор, Активний HDR, HGiG, Підвищення роздільної здатності
- Підтримка 3D: Ні
- Функції: Автоматичне сканування каналів, Багатомовне екранне меню
- Спеціальні функції: LG ThinQ AI Google Assistant Amazon Alexa та Alexa lite Sports Alert Magic Explorer Наступний вибір
- Звукова система: Clear Voice Pro
- Макс. потужність динаміка (загальна): 10 Вт
- Горизонтальний кут огляду: 178°
- Вертикальний кут огляду: 178°
- Готельний режим: Так
- Bluetooth: Так
- Wi-Fi: Так
- Порти введення/виведення: 2 x HDMI, 1 x USB 2.0
- Стандарт VESA: 200 x 200
- Споживана потужність: 27 Вт
- Закон про дані: Посилання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| HD-формат | 1080р |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | webOS |
| Розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 464 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 736 мм |
| VESA | 200 x 200 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Телетекст | Так |
| Зображення | |
| Технологія 3D | Активна |
| Підтримка HDR | + |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Вхід/Вихід | Ethernet (RJ-45), HDMI |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Стан | Нове |
| Частота розгортки | 60 |
| Мова меню | Російський |
- Ціна: 9 099 ₴




