



БФП Canon PIXMA G3410 (2315C009)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 100 стор. |
| Інтерфейси | USB |
| Клас пристрою | Офісний |
| Кількість сторінок | 100 стор. |
| Метод друку | Термічна струменева |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 5 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 8 ст./хв |
| Тип принтера | Струменевий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Формат паперу | А4 |
| Функції БФП | Принтер, Сканер, Копір |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Операційна система | Android |
| Можливості мобільного друку | Да |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 163 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 4800 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 4800 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 1200 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 7 300 ₴




