




Духовка електрична Siemens HB676GBS1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Siemens HB 676GBS1 электрическая духовка 71л 60см
Черная встраиваемая электрическая духовка объемом 71 литр. Имеет 13 функций нагрева, регулировку температуры в диапазоне 30–300 °C, цветной текстовый TFT-дисплей диагональю 3,7 дюйма с сенсорными кнопками.
САМЫЕ ВАЖНЫЕ ПАРАМЕТРЫ
- Тип: Электрическая духовка
- Емкость: 71л
- Количе
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Варіант установки | Незалежний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість режимів приготування | 13 |
| Конвекція | Так |
| Об'єм духової шафи | 71 л |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні, Кнопкові, Сенсорні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування дверцят духової шафи | Так |
| Вертел | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 300 град. |
| Очищення духовки | Піролітична |
| Споживана потужність | 3600 Вт |
| Таймер | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 38.2 кг |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 548 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 3600 Вт |
| Стан | Нове |
- Ціна: 44 050 ₴



