




Очисник повітря Hoover H-PURIFIER 300 (HHP30C011)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дышите здоровым воздухом – свободным от вирусов, бактерий, частиц смога и аллергенов.
Очиститель Hoover 2 в 1 HHP30C011
ТЕХНИЧЕСКИЕ ДАННЫЕ
Удаляет до 99,97% загрязнений.
ТЕХНИЧЕСКИЕ ДАННЫЕ
Ультра-тихий: всего 21 дБ
ТЕХНИЧЕСКИЕ ДАННЫЕ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoover |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для людей, страждаючих алергією, Для дитячої кімнати |
| Рекомендований об'єм приміщення | 290 куб. м |
| Тип | Очисник |
| Тип зволожувача | Традиційний |
| Тип управління | Електронне |
| Фільтр | Попередній фільтр |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 520 мм |
| Глибина | 314 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Рівень шуму | 21 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 9 180 ₴





