



Капсульна кавоварка Krups Nespresso Essenza Mini XN1101
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krups |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 19 бар |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 0.6 л |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип використовуваної кави | Капсули |
| Тип кавоварки | Капсульна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 84 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Додаткові функції | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 150 ₴





