




Телевізор LG OLED48C3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 48 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Тип телевізора | OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 4 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| AI Sound | + |
| DTS Decoder DTS-HD | + |
| Dolby Atmos | + |
| Wireless Sound Sync | + |
| Алгоритм обробки голосу (Clear Voice) | + |
| Система динаміків | 2.2 CH |
| Технологія WiSA Speakers | + |
| Зображення | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Кут огляду | 178 град. |
| Яскравість | 850 cd/m² |
| HDR | Dolby Vision |
| Upscaling в 4K | Так |
| Операційна система | webOS Smart TV |
| Функції | |
| Захист від дітей | Ні |
| Картинка в картинці | Так |
| Підтримувані формати | MKV, MP3, DivX, WMA |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Таймер сна | Так |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 3 |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Підтримка телевізійних стандартів | NTSC, PAL, SECAM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Вага з підставкою (кг) | 16.8 |
| Вхід/Вихід | HDMI |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
| Тип матриці | OLED 4K |
| Поліпшення кольору | Perfect Colour |
| Частота розгортки | 120 |
| Розміри | |
| VESA | 300x200 mm |
| Габарити без підставки (Ш × Г × В, мм) | 1071 × 46,9 × 618 |
- Ціна: 45 090 ₴







