



Індукційна варильна поверхня Whirlpool WF S7560 NE

Завдяки технології 6th Sense ви можете вибрати один із 4 налаштувань за замовчуванням: Підтримка тепла, Кипіння, Розтоплення або Варіння на повільному вогні. Після того, як ви оберете потрібний параметр, варильна поверхня автоматично встановить ідеальну потужність приготування.
Забудьте про підгоріле масло чи шоколад, або холодну вечерю. Ця інноваційна функція дозволяє досягти ще кращих результатів випікання – просто, доступно та енергоефективно.

Використання функції Flexi Cook дозволяє готувати смачні страви у посуді нестандартної форми. Це ідеально підходить, коли ви хочете приготувати більшу кількість.
– Легке нагрівання їжі
, навіть якщо ви використовуєте посуд незвичайного розміру. Зона FlexiSide має 4 овальні індукційні котушки
. – Сучасна зручність приготування.
Оскільки варильна поверхня автоматично розпізнає положення посуду, приготування їжі стає простішим.
– Інтуїтивно зрозуміле активування.
Щоб активувати функцію, просто пересуньте посуд над призначеною зоною.

Вам більше не потрібно налаштовувати потужність на панелі керування, коли ви хочете відрегулювати інтенсивність приготування. Функція ChefControl автоматично встановлює три рівні потужності в зоні FlexiSide: високий, середній та низький, тому ви можете змінювати температуру приготування, переміщуючи каструлю на варильній поверхні. Підзони автоматично вмикаються, коли каструля покриває певну частину підзони.
– Економія часу
. Просто переміщуйте каструлю, а решта відбувається автоматично.
– Зручне приготування їжі.
Завдяки цьому сучасному рішенню вам навіть не потрібно торкатися панелі керування, щоб встановити відповідну потужність.
– Надзвичайно інтелектуальна та інтуїтивно зрозуміла, варильна панель
автоматично вибирає три рівні нагріву (високий, середній, низький) у зоні FlexiSide.

Готуйте та використовуйте інші підключені прилади на кухні без турбот. Функція PowerManagement забезпечує безперебійну роботу кількох приладів без ризику перевантаження електричної системи.
– Ви обираєте максимальну потужність варильної поверхні.
Встановіть її на 2,5 кВт, 4,0 кВт, 6,0 кВт або 7,2 кВт і будьте впевнені, що вона ніколи не споживатиме більше енергії під час роботи.
– Безпечно використовуйте кухонні прилади
. Не хвилюйтеся про перевантаження мережі.

Функція експрес-кип’ятіння, доступна на всіх зонах приготування, врятує вас у надзвичайних ситуаціях, коли гості чекають на свою першу страву. Це робить приготування їжі ще простішим.
– Швидке та ефективне кип’ятіння води
економить ваш час на кухні.
– Менше споживання електроенергії:
Підтримка температури кипіння призводить до зниження рахунків.
– Функція Booster на всіх зонах приготування:
Дозволяє швидше кип’ятити воду в кількох каструлях та готувати кілька страв одночасно.

Ви можете легко встановити варильну поверхню ідеально врівень зі стільницею. Це дуже зручний та елегантний варіант.
– Варильна поверхня не має фронтальної вентиляції
. Це спрощує встановлення та не вимагає спеціальної адаптації кухонних шаф.
– Варильну поверхню можна встановити навіть на дуже тонку стільницю.
Стільниці товщиною 12 мм достатньо для встановлення без духовки або 28 мм для встановлення над духовкою.



Слідкуйте за часом приготування кожної страви за допомогою функції таймера, доступної для кожної конфорки. Після закінчення часу таймера конфорка автоматично вимкнеться.
Безпека понад усе, тому наші варильні поверхні мають функцію блокування, яка запобігає зміні налаштувань або їх увімкненню дітьми.
Встановлення варильної поверхні не повинно бути складним. Варильна поверхня розміром 65 сантиметрів легко поміщається в 60-сантиметровий простір, який раніше займала газова плита. Завдяки технології Power Management вам не потрібно замінювати електричну систему.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Варіант установки | Залежний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматика закипання | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Споживана потужність | 7200 Вт |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 540 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Конфорки | |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 23 780 ₴

