


Очисник повітря Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Застосування приладу | Для людей, страждаючих алергією |
| Рекомендований об'єм приміщення | 500 куб. м |
| Тип | Очисник |
| Тип зволожувача | Традиційний |
| Тип управління | Електронне |
| Фільтр | HEPA-фільтр |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Ароматизація | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 6.8 кг |
| Висота | 680 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 11 150 ₴


