




Стиральная машина автоматическая LG F4W90722W
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Оберіть гарний спінінг
Чим вища швидкість віджимання, тим сухішою буде ваша білизна після розвантаження. Це означає, що ви зможете насолоджуватися своїм одягом швидше, і ваш дім не буде насичений вологою, що утворюється під час сушіння одягу.

Зменште час прання
За допомогою розпилювача високого тиску чиста вода розпилюється в барабан, потім швидко проштовхується крізь тканину та виштовхується назовні. Оскільки брудна вода та мийний засіб видаляються з тканин швидше, процес прання коротший, а ефективність залишається незмінною.

Перевірте наявність несправностей обладнання за допомогою смартфона
Smart Diagnosis™, завдяки технології NFC та спеціальному додатку, допомагає швидко діагностувати проблеми з вашою пральною машиною, що полегшує їх усунення.

Використовуйте різні рухи барабана для кращої ефективності
6Motion Direct Drive має 6 різних рухів барабана, ідеально підібраних до типу тканини та забруднення, забезпечуючи делікатне, але ефективне прання.

Тримайте піну під контролем
Занадто багато миючого засобу означає, що він не повністю розчиняється у воді, і одяг не ретельно виполощується. Це може спричинити алергію на шкірі. Система цієї пральної машини контролює кількість піни та за потреби активує додаткове полоскання.

Безпечне прання з надійним двигуном
Інверторний двигун, що використовується в пральних машинах, дозволяє барабану обертатися з різною швидкістю. Це не тільки робить пральну машину тихішою, але й дозволяє їй запускатися на низькій швидкості, зменшуючи навантаження на ремінь, який рухає барабан і вентилятор. Це збільшує термін служби машини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Класс отжима | A |
| Класс стирки | A |
| Класс энергопотребления | A |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 9 кг |
| Максимальная скорость отжима | 1400 об/мин |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Глубина | 565 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Особенности | Дисплей, Контроль баланса, Защита от протечек, Отсрочка старта |
| Потребление воды | 50 л |
| Программы | Программа быстрой стирки, Программа "Хлопок", Программа "Шерсть", Программа "Синтетика", Стирка деликатных вещей |
| Уровень шума при стирке | 71 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Нове |
| Энергопотребление | 0.44 |
- Цена: 29 700 ₴





