




Телевізор LG OLED55C3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Споживана потужність | 143 Вт |
| Тип телевізора | OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Сріблястий |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Так |
| Кількість динаміків | 4 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Система динаміків | 2.2 |
| Розміри | |
| Вага | 14.1 кг |
| Висота | 703 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Ширина | 1222 мм |
| VESA | 300x200 mm |
| Інтерфейси | |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 3 |
| Функції | |
| Захист від дітей | Так |
| Підтримка DLNA | Так |
| Таймер сна | Так |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Мова меню | Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S, DVB-T2, DVB-T, DVB-C, DVB-S2 |
| Підтримка телевізійних стандартів | PAL, SECAM, NTSC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Вхід/Вихід | AV, Ethernet (RJ-45), LAN (Ethernet) |
| Звукова система | Dolby Surround / OLED Surround |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Підтримувані формати | AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, DTS, DTS-HD, DTS Express, WMA, apt-X |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
| Тип LED підсвічування | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянцевий (матовий) |
| Частота розгортки | 120 |
- Ціна: 50 860 ₴






