



Холодильник Side-by-Side Samsung RS65DG5403B1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 635 л |
| Об'єм морозильної камери | 218 л |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | Бічне (Side-by-Side) |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 6 годин |
| Винна камера | Ні |
| Вбудований телевізор | Ні |
| Генератор льоду | Так |
| Дисплей | Ні |
| Зона свіжості | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Потужність заморожування | 15 кг/добу |
| Перевішувані двері | Ні |
| Подача холодної води | Так |
| Режим "Відпустка" | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Енергоспоживання | 345 кВт/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1780 мм |
| Глибина | 716 мм |
| Ширина | 912 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
| Стан | Нове |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір корпусу | Графітова сталь |
- Ціна: 57 790 ₴



