




Миша Logitech G305 Lightspeed White (910-005291)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Висота | 38 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 116 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 12000 dpi |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Білий |
| Ширина | 62 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 99 (кг) |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 750 ₴

