-9%










Мультипіч Tefal Dual Easy Fry & Grill Air Fryer EY905D10
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Максимальна потужність печі | 2700 Вт |
| Об`єм | 8.3 л |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Основні | |
| Антипригарне покриття чаші | Да |
| Гарантійний термін | 12 (мес) |
| Об'єм оливи | 8.3 л |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Стан | Нове |
| Знімна чаша | Да |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 (кг) |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 418 |
| Ширина | 402 (мм) |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
- Ціна: 6 199 ₴





