




Телевізор LG 55QNED80T6A
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телевизор LG 55QNED80T6A

Откройте для себя новое измерение качественного отдыха
Огромный LG QNED обеспечивает отображение максимально живых четких цветов. Телевизор оснащен новым чипсетом и зонами затемнения, что помогает всем пикселям оставаться четкими.
Особенности LG QNED


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип LED підсвічування | Edge LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Тип телевізора | QNED |
| Стан | Новий |
| Операційна система | webOS |
| Розміри | |
| Вага | 14.9 кг |
| Висота | 716 мм |
| Глибина | 29.7 мм |
| Ширина | 1236 мм |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Кут огляду | 178 град. |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, DVB-S, DVB-T |
| Функції | |
| Функція "Time Shift" | Ні |
| Мова меню | Англійська, Німецький, Іспанська, Китайський, Український |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Вхід/Вихід | HDMI, LAN (Ethernet), S/PDIF (цифровий), USB |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Частота розгортки | 60 |
| Розмір | |
| Розмір VESA | 300mmх300mm |
- Ціна: 23 000 ₴





