

Профессиональный пылесос Karcher WD 3 V-15/4/20 1.628-104.0
Описание
Характеристики
Спецификации
Информация для заказа
Karcher WD 3 V-15/4/20 (1.628-104.0)
Ефективний та енергозберігаючий
Цей пилосос для вологого та сухого прибирання вражає своїм компактним дизайном. Пилосос WD 3 V-15/4/20 є ефективним та енергоефективним, споживаючи лише 1000 Вт. Всмоктувальний шланг та насадка для підлоги ідеально підібрані, що забезпечує найкращі результати прибирання як сухого, так і вологого, дрібного та грубого бруду.

Практична функція видування
Зручна функція видування корисна, коли ви не хочете збирати сміття в резервуарі пилососа. Вона дозволяє швидко та легко видаляти дрібне сміття без необхідності збирати його традиційним способом.
Практичне зберігання кабелів та аксесуарів
Компактне, безпечне та легкодоступне зберігання аксесуарів. Кабель живлення можна безпечно зберігати завдяки вбудованим гачкам.

Цілісний картриджний фільтр
Для вологого та сухого прибирання без необхідності заміни фільтра. Фільтр легко кріпиться та знімається простим поворотом, що усуває необхідність у додаткових кріпленнях.



Ключові характеристики
WD 3 V-15/4/20
Технічні дані
Напруга живлення: 220-240 В
Споживана потужність: 1000 Вт
Тип прибирання: сухе, вологе
Місткість резервуара: 15 л
Активна розетка: так
Довжина шнура живлення: 4 м
Функція видування: так
Розміри (дхшхв): 349 × 328 × 457 мм
Вага: 4,5 кг
Споживана потужність: 1000 Вт
Тип прибирання: сухе, вологе
Місткість резервуара: 15 л
Активна розетка: так
Довжина шнура живлення: 4 м
Функція видування: так
Розміри (дхшхв): 349 × 328 × 457 мм
Вага: 4,5 кг


Комплект включає
- 2-метровий всмоктувальний шланг із вигнутою ручкою
- Знімний лікоть
- Всмоктувальні труби: 2 шт., 0,5 м, 35 мм
- Універсальна насадка для підлоги: Кліпси
- Щілинна насадка
- Флісовий фільтрувальний мішок
- Цілісний картриджний фільтр
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем пылесборника | 17 л |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип трубы всасывания | Составная |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.8 кг |
| Высота | 492 мм |
| Глубина | 349 мм |
| Ширина | 328 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина всасывающего шланга | 5 м |
| Длина сетевого шнура | 4 м |
| Уровень шума | 71 дБ |
| Диаметр принадлежностей | 35 мм |
| Парковка | вертикальная |
| Регулировка мощности всасывания | Нет |
| Функция выдува | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Насадка для сухой и влажной уборки пола | Да |
| Особенности | Практическая функция выдува |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Тип пылесоса | пылесос для сухой уборки и сбора воды |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь + желтый |
| Эквивалент мощности экодвигателя | 2100 Вт |
| Аксессуары | |
| Щелевая насадка | Да |
- Цена: 4 400 ₴

