

Вертикальный пылесос (1в1) / Моющий пылесос Dreame Wet&Dry Vacuum Cleaner H14 Pro
ORIGINAL DREAME H14 PRO ВЕРТИКАЛЬНИЙ ПИЛОСОМ
- Стан: НОВИЙ
- Набір фабрично упакований у коробку виробника
- Оригінальний продукт Dreame з європейської дистрибуції!
Dreame Technology – це інноваційна компанія, яка прагне покращити якість життя людей у всьому світі. Компанія фокусується на розробці якісних рішень для прибирання будинку. Роботи-пилососи Dreame, пилососи для води та пилу, бездротові пилососи-швабри, роботи-газонокосарки та інша побутова техніка допоможуть вам звільнити руки та полегшити роботу по дому.
Плоске покриття на 180°, постійне всмоктування: біоміметичний дизайн H14 Pro дозволяє адаптуватися до поверхні та проходити через простір 14 см для тіла та 9,8 см для головки щітки; Його продуктивність залишається оптимальною, оскільки двигун відділення рідини запобігає попаданню стічної води в пристрій і захищає двигун, коли пилосос повністю розставлений.
[Автоматична очистка та швидке висихання при високій температурі] Інноваційна щітка автоматично очищає та стерилізує гарячою водою 60°C, а потім швидко висихає за 5 хвилин; Насолоджуйтесь блискучою підлогою без зайвих зусиль по чищенню щіткою
[Вражаюча сила всмоктування 18 000 Па з системою живлення GlideWheel] Пропонує всмоктування 18 000 Па для вологого та сухого збирання та швидкість миття 520 оборотів за хвилину для мінімальних слідів та захищеної підлоги; Система живлення GlideWheel використовує інтелектуальні алгоритми на задніх колесах для заднього плавного ходу
[Очищення від краю до краю по обидва боки] Ретельно очищає плінтус і кути, полегшуючи догляд за важкодоступними місцями
Сон H14
- Тип товару: Електрична швабра,
- Тип контейнера для пилу: без мішка,
- Колір продукту: чорний, сірий.
- Тип збирання: сухе та вологе,
- Метод відділення забруднень: фільтрація,
- Рівень шуму: 50 дБ.
- Регулювання потужності: Автоматичне.
- Джерело живлення: акумулятор,
- Максимальна споживана потужність: 400 Вт,
- Потужність всмоктування: 18000 Па.
- Вага виробу: 5,1 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dreame |
| Время работы | 40 мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность | 400 Вт |
| Объем пылесборника | 0.88 л |
| Тип уборки | Влажная, Сухая |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.5 (кг) |
| Высота | 1103 мм |
| Ширина | 275 (мм) |
| Основные | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Нове |
| Тип | Вертикальный |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Цвет корпуса | Черный |
| Время работы от аккумулятора | 40 ч |
- Цена: 18 699 ₴

