




Блоковий конструктор LEGO City Пасажирський літак 60367
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Кількість деталей | 913 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 94 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 378 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Стан | Нове |
| Тематика | LEGO City |
- Ціна: 4 100 ₴













