




Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ GC712D34
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TEFAL OPTIGRILL+ GC 712D34
Електричний гриль GC 712D34 OptiGrill+ робить процес смаження легким
9 автоматичних програм та індикатор рівня приготування для ідеальних результатів гриля від rare до well-done + ручний режим із 4 регульованими температурами для приготування різноманітних страв.


<
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 4.65 кг |
| Висота | 175 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 200 мм |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Автоматична система приготування | Так |
| Індикатор включення | Так |
| Індикатор готовності до роботи | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Знімні пластини та лоток |
| Пластини | Пластини з литого алюмінію |
| Рукоятка | Термопластик |
| Знімний піддон для соку | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Нове |
- Ціна: 7 410 ₴


