




Мікрохвильова піч з грилем Samsung MG23K3515AS
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Разогрев с грилем
Функция "Разогрев с грилем" (+30 CEK Гриль) обеспечивает идеальную текстуру и цвет Вашего блюда, благодаря чему оно выглядит удивительно аппетитным. Время приготовления продлевается на 30 секунд, чтобы получить подрумяненное, хрустящее блюдо с использованием гриля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1250 Вт |
| Об`єм | 23 л |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Елементи управління | Кнопкові, Тактові |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Відкидна |
| Замок від дітей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Підтримання температури | Так |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 489 мм |
| Глибина | 392 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1100 Вт |
| Тип гриля | теновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | Керамічна емаль |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Діаметр піддону | 288 мм |
| Еко-режим | Так |
- Ціна: 6 899 ₴





