




Електрогриль притискний Tefal Inicio Grill Adjust GC242832
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tefal Inicio Grill Adjust GC242832


Tefal Inicio Grill Adjust GC242832

3 РІВНІ НАГРІВУ
Електричний гриль Tefal GC242832 Inicio Grill Adjust ідеально підходить для різних ситуацій. Він оснащений термостатом , який можна налаштувати на три рівні. Найвищий рівень ідеально підходить для смаження м'яса, а нижчий — для приготування овочів або бутербродів.

ЗБЕРІГАЙТЕ ПОРЯДОК
Під час смаження м’яса або сиру на грилі може витікати жир. Щоб запобігти його розливанню на кухонну стільницю, цей електричний гриль оснащений спеціальним піддоном для збору рідини, що виділяється під час приготування їжі.

ЗРУЧНЕ ЗБЕРІГАННЯ
Гриль Tefal GC242832 Inicio Grill Adjust можна зберігати горизонтально або вертикально, залежно від наявного простору на вашій кухні. Це означає, що ви легко знайдете місце для свого електричного гриля навіть у вузьких шафках або на полицях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 118 мм |
| Глибина | 36 мм |
| Ширина | 337 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 288 мм |
| Ширина робочої поверхні | 288 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Лоток для жиру | Ні |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Автоматична система приготування | Так |
| Індикатор включення | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Знімні пластини та лоток |
| Пластини | Пластини з литого алюмінію |
| Рукоятка | Термопластик |
| Знімний піддон для соку | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 9 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 940 ₴



