



Холодильник з морозильною камерою MPM 434-SBF-04
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість камер | 4 |
| Загальний об`єм | 401 л |
| Об'єм морозильної камери | 133 л |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | Бічне (Side-by-Side) |
| Тип управління | Електронне |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 20 годин |
| Винна камера | Ні |
| Вбудований телевізор | Ні |
| Генератор льоду | Ні |
| Зона свіжості | Так |
| Кількість дверей | 4 |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Міні-бар | Ні |
| Потужність заморожування | 16 кг/добу |
| Перевішувані двері | Ні |
| Подача холодної води | Ні |
| Режим "Відпустка" | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Суперзаморозка | Ні |
| Суперохолодження | Ні |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Енергоспоживання | 365 кВт/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1780 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір корпусу | оптичний Inox |
- Ціна: 37 999 ₴






