




Професійний пилосос Karcher WD 3 Battery Set (1.629-911.0)
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 17 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Час роботи від однієї зарядки акумулятора (мін) | 15 |
| Обсяг води, щовсмоктується | Через насадку для підлоги - 8 л |
| Еквівалент потужності экодвигателя | 2000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 503 мм |
| Глибина | 388 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр приладдя | 35 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2 м |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Парковка | вертикальна |
| Регулювання потужності всмоктування | Ні |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Функція видування | Так |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Щілинна насадка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність заряду батареї (м2) | 70 |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип пилососа | порохотяг для сухого прибирання і збору води |
| Колір корпусу | Чорний/Жовтий |
- Ціна: 16 999 ₴









