




Віконний пилосос Karcher WV 10 (1.633-550.0)
Мінімийка для вікон Karcher WV 10 (1.633-550.0)
Акумуляторний, легкий та надійний: наш ручний віконний пилосос WVP 10 відрізняється високоякісними компонентами, розрахованими на тривалу щоденну експлуатацію, наприклад, високошвидкісний електромотор забезпечує значно більшу потужність всмоктування порівняно з побутовим апаратом. В результаті Ви отримуєте поверхню без розлучень, незалежно від того, чи Ви використовуєте її для збору вологи зі скла або будь-яких інших гладких поверхонь. Незалежно від того, чи працюєте Ви вертикально, горизонтально або навіть над головою, апарат ергономічно розташовується в руці та забезпечує постійно хороший результат очищення. Ідеально підходять для будь-яких поверхонь завдяки ручному регулюванню відступів по краях стяжки. 200 мл резервуар для брудної води дозволяє збирати достатню кількість рідини під час тривалішого застосування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Зарядний пристрій | Так |
| Робоча ширина насадки | 280 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Сірий |
| Час зарядки | 3 год |
| Резервуар для брудної води | 200 мл |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 355 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.95 (кг) |
| Стан | Нове |
| Час роботи від акумулятора | 35 ч |
- Ціна: 8 999 ₴

