




Віконний пилосос Karcher WVP 10 Adv (1.633-560.0)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


ПРИСТРІЙ ДЛЯ ЧИЩЕННЯ WVP 10 Adv
Професійний мийник вікон. Призначений для пилососа води з усіх плоских поверхонь. Має міцну конструкцію та високу продуктивність. Живиться від батареї.
Завдяки інноваційній системі розділення, очищувач вікон WVP може працювати вертикально, горизонтально та перевернуто. Окрім очищення вікон, він також ідеально підходить для очищення плитки, вітрин або інших плоских, гладких поверхонь. Резервуар для брудної води об'ємом 200 мл дуже легко спорожняти, що робить очищення гігієнічним, оскільки очищувач не має прямого контакту з брудною водою. Сепаратор та резервуар можна мити в посудомийній машині. Комплект включає розчин для чищення, акумулятор, зарядний пристрій, розпилювач та серветку з мікрофібри для використання в приміщенні. Версія Advanced включає додатковий акумулятор, невелику насадку для всмоктування, швидкий зарядний пристрій та серветку з мікрофібри для використання на вулиці. Швидкий зарядний пристрій заряджає акумулятор приблизно за 60 хвилин. Це втричі швидше, ніж стандартний зарядний пристрій, якому потрібно приблизно 180 хвилин.

Легкий, ергономічний, універсальний
Підходить для всіх типів гладких поверхонь. Зручний у використанні. М'яка гумова ручка.

Змінний акумулятор
Стан заряду відображається 3 світлодіодами.

Зручне очищення по краях.
Ручно регульована проставка дозволяє чистити поблизу країв.
Бак для брудної води великої місткості
- Підвищена продуктивність та менше втраченого часу.
Модель WVP 10 Adv зі швидким зарядним пристроєм
- Швидкий зарядний пристрій та другий акумулятор забезпечують безперебійне прибирання.
Модель WVP 10 Adv з додатковою вузькою насадкою
- Для очищення місць, куди не підходить стандартна насадка.
Літій-іонний акумулятор високої ємності
- 30 хвилин робочого часу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Зарядний пристрій | Так |
| Робоча ширина насадки | 280 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Сірий |
| Тип | Склоочисник |
| Час зарядки | 3 год |
| Резервуар для брудної води | 200 мл |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 355 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 95 (кг) |
| Стан | Нове |
| Час роботи від акумулятора | 35 ч |
- Ціна: 10 299 ₴

