




Віконний пилосос Karcher WV 6 Plus (1.633-510.0)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


ЗАСІБ ДЛЯ МИЙКИ ВІКОН WV 6 PLUS
Найгнучкіший мийник вікон! Завдяки інноваційній технології гумового швабру та тривалому часу роботи на одному заряді, він забезпечує чисті вікна без розводів та плям.
Найкращий мийник вікон Kärcher. Він оснащений інноваційними силіконовими скребками великої поверхні. Надзвичайно тривалий час роботи, приблизно 100 хвилин на одному заряді акумулятора, забезпечує комфортне миття вікон без необхідності перерв для підзарядки. Пристрій стандартно оснащений РК-дисплеєм, що відображає час роботи, що залишився. Комплект включає засіб для миття вікон (концентрат – 1 x 20 мл), розпилювач, мікрофіброву губку, літій-іонний акумулятор та зарядний пристрій.

Удосконалена технологія скребкового леза
Інноваційна всмоктуюча смужка дозволяє легко прибирати аж до підлоги та вздовж країв.

Тривалий час роботи на одному заряді
Збільшений час роботи на одному заряді (приблизно 100 хвилин) дозволяє працювати без перерв на зарядку

Змінні леза для збору пилу у всмоктувальній насадці
Всмоктувальні лопаті в насадці можна легко зняти та помити після очищення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Зарядний пристрій | Так |
| Робоча ширина насадки | 280 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Жовтий |
| Тип | Склоочисник |
| Час зарядки | 3 год |
| Резервуар для брудної води | 150 мл |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 76 (кг) |
| Стан | Нове |
| Час роботи від акумулятора | 100 ч |
- Ціна: 5 599 ₴


