




Парова швабра Karcher SC 3 Upright EasyFix (1.513-300.0)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Парова швабра SC 3 Парова швабра EasyFix
Ця тонка парова швабра ідеально доповнює існуючу лінійку пароочисників Kärcher. Вона проста у використанні та очищає всі типи герметичних твердих підлог і освіжає килими. Вона видаляє 99,99% побутових бактерій з твердих поверхонь без використання мийних засобів.
Попередньо запрограмовані налаштування пари роблять парову швабру неймовірно простою у використанні. Вона ідеально підходить для очищення всіх типів герметизованих твердих підлог, включаючи дерев'яні. Швабра швидко нагрівається та готова до використання. Знімний резервуар для води дозволяє легко його поповнювати в будь-який час. Світлодіодні індикатори надають інформацію про стан у режимі реального часу. Насадка EasyFix дозволяє змінювати накладки для підлоги, не торкаючись бруду. Ретельне очищення парою шваброю видаляє 99,99% поширених побутових бактерій зі типових твердих підлог. У комплекті: накладка для килима, одна накладка для підлоги з мікрофібри EasyFix та одна накладка для видалення накипу.

Заводські налаштування подачі пари адаптовані для очищення різних поверхонь.
Можливість вибору потужності пари для дерев'яних підлог, плитки або килимів.

Безперервна подача пари та вбудований фільтр для видалення накипу в картриджі
Прозорий резервуар для води можна легко вийняти та наповнити в будь-який час. Завдяки картриджу для видалення накипу немає потреби видаляти накип з пристрою.

Короткий час розігріву
Час розігріву становить лише 30 секунд, тому пристрій швидко готовий до використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Тип | Пароочисник |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1185 мм |
| Глибина | 314 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Маса (без приладдя) (кг) | 3,1 |
| Маса (з упаковкою) (кг) | 4.38 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву (мін) | 0.5 |
| Довжина кабелю (м) | 5 |
| Джерело живлення (~/В/Гц) | 1 / 220 - 240 / 50 - 60 |
| Потужність нагрівача (Вт) | 1600 |
| Об'єм паливного бака (л) | 0.5 |
| Продуктивність по площі (до заправки) (м2) | 60 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 9 760 ₴






