




Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite GC750D30
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 363 мм |
| Ширина | 341 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 200 мм |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Автоматична система приготування | Так |
| Індикатор включення | Так |
| Індикатор готовності до роботи | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Знімні пластини та лоток |
| Пластини | Пластини з литого алюмінію |
| Рукоятка | Термопластик |
| Знімний піддон для соку | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Нове |
- Ціна: 8 640 ₴








