-9%










УЦІНКА! Саундбар Sony HT-S20R
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Виходи | HDMI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB |
| Кількість каналів | 5.1 |
| Потужність | 400 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Звук | |
| Потужність сабвуфера | 100 Вт |
| Потужність фронтальних динаміків | 200 Вт |
| Розміри | |
| Сабвуфер | 192 x 387 x 342 (мм) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 9 999 ₴








