




Кавомолка електрична Delonghi KG 89
Кавомолка з рухомими та нерухомими жерновами. Кавові зерна втягуються та труться одне об одне, забезпечуючи рівномірний помел та зберігаючи аромат. Ідеально підходить для досвідчених кавоманів.


Система помелу кави Burr гарантує професійний результат: рівномірно змелені зерна та збережений аромат кави

Можливість вибору кількості меленої кави: максимальної кількості вистачає на 12 чашок
Регулювання рівня помелу кави гарантує повне розкриття аромату та смаку залежно від обраного способу заварювання.
Подвійна система безпеки: пристрій вимикається, якщо контейнер для зерен або меленої кави розміщено неправильно
Знімний контейнер забезпечує зручність використання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм ємності для меленої кави | 125 г |
| Об'єм контейнера для зерен | 120 г |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Дозатор | Так |
| Імпульсний режим | Ні |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 600 ₴




