




Мікрохвильова піч Samsung MG23K3575AS/EO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 23 л |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Елементи управління | Тактові |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Відкидна |
| Замок від дітей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Очищення парою | Ні |
| Приготування на пару | Ні |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 392 мм |
| Ширина | 489 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 8 199 ₴

