




Мікрохвильовка з грилем Samsung MG23K3515AK
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сотрудничаем только с официальными представителями марок в Европе и предлагаем новые, оригинальные товары компаний LG, Samsung, Philips, Sony и других.
Больше товаров смотрите на нашем сайте:
LUXMEDIA.COM.UA
Разогрев с грилем
Функция "Разогрев с грилем" (+30 CEK Гриль) обеспечивает идеальную текстуру и цвет Вашего блюда, благодаря чему оно выглядит удивительно аппетитным. Время приготовления продлевается на 30 секунд, чтобы пол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 23 л |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні, Тактові |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Відкидна |
| Замок від дітей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Очищення парою | Ні |
| Приготування на пару | Ні |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 211 мм |
| Глибина | 324 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1100 Вт |
- Ціна: 6 700 ₴

