




Електрогриль притискний Tefal OptiGrill GC706D34
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tefal GC706D34 OPTIGRILL+ Initial

Tefal GC706D34 OPTIGRILL+ Початковий

Електричний гриль TEFAL Optigrill Initial
Електричний гриль Tefal Optigrill + Initial GC706D гарантує ідеальні результати приготування на грилі. Оберіть одну з 6 автоматичних програм (гамбургери, птиця, сендвічі, нарізка, червоне м'ясо, риба) та 5 рівнів готовності, залежно від страви, яку ви готуєте. Виберіть програму для м'яса та натисніть кнопку «Пуск». Гриль автоматично встановить температуру та сповістить вас про готовність. Покладіть м'ясо на гриль, і гриль автоматично налаштує температуру та час приготування залежно від його товщини. Ви можете стежити за процесом приготування під час смаження, гарантуючи, що м'ясо завжди ідеально приготоване на ваш смак.6 автоматичних програм
Оберіть одну з 6 автоматичних програм (гамбургери, птиця, сендвічі, нарізка, червоне м'ясо, риба) для ідеальних результатів грилювання щоразу.
5 рівнів готовності
Ви можете обрати ступінь готовності стейка за п'ятибальною шкалою, і гриль налаштується відповідно. Для ідеальних результатів приготування на грилі!Автоматичне визначення товщини м'яса
Покладіть м’ясо на гриль, і гриль автоматично налаштує температуру та час приготування залежно від його товщини . Він постійно інформує вас про стан приготування та сигналізує про зміни, щоб ваше м’ясо завжди було ідеально приготованим на ваш смак.
Легке очищення
Тарілки та піддон для крапель можна мити в посудомийній машині , що полегшує підтримку чистоти гриля.
Тарілки та піддон для крапель можна мити в посудомийній машині , що полегшує підтримку чистоти гриля.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 175 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Автоматична система приготування | Так |
| Індикатор включення | Так |
| Індикатор готовності до роботи | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Пластини | Пластини з литого алюмінію |
| Знімний піддон для соку | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Нове |
- Ціна: 6 300 ₴




