



Професійний миючий пилосос Karcher Puzzi 8/1 C (1.100-225.0)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Puzzi 8/1 C – це професійний розпилювально-всмоктувальний пристрій, призначений для чищення килимів, килимків та текстильної оббивки. Він оснащений новою ергономічною ручкою. Пристрій ретельно очищає ворс килима, усуваючи неприємні запахи та відновлюючи його свіжий вигляд. Залежно від рівня забруднення, він може працювати за один або два проходи. Залишає лише невелику кількість залишкової вологи, що дозволяє використовувати поверхню знову невдовзі після чищення. Він ідеально підходить для готелів, спа-центрів, великих агротуристичних ферм, компаній з перевезення пасажирів та клінінгових компаній. Корпус Puzzi містить ілюстровану інструкцію, яка чітко пояснює, як користуватися пристроєм. Великий, зручний перемикач призначений для керування ногою, що усуває необхідність нахилятися оператору. Резервуар для відпрацьованої води легко знімається для спорожнення, а його прозора кришка дозволяє контролювати рівень води. Завдяки широкому набору аксесуарів Puzzi можна використовувати для чищення килимів, автомобільної оббивки, меблів та твердих підлог. Міцне швидкоз'єднувальне з'єднання забезпечує швидке підключення шланга до насадки.

Легкий. Вагою
всього 9,8 кг, Puzzi 8/1 C легко переміщувати, він на 35% легший за конкуруючі пристрої. Легко переміщати. Вбудована ручка для зручного перенесення.

Компактний дизайн
: Ідеально підходить для чищення килимів та автомобільної оббивки. Компактний дизайн

Легкий у використанні
. Легко знімати резервуар для брудної води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 8 л |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.8 кг |
| Висота | 440 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Ширина | 330 мм |
- Ціна: 28 440 ₴

