



Портативная колонка Harman/Kardon Onyx Studio 6 Black (HKOS6BLKAM)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сотрудничаем только с официальными представителями марок в Европе и предлагаем новые, оригинальные товары компаний LG, Samsung, Philips, Sony, Braun, Bosch и других.
Больше товаров смотрите на нашем сайте:
LUXMEDIA.COM.UA
Портативная колонка Harman/Kardon Onyx Studio 6 Black (HKOS6BLKAM)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Harman/Kardon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | AUX-вхід |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Сумарна потужність звуку | 50 Вт |
| Тип живлення | Мережа, Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 284 мм |
| Глибина | 128 мм |
| Ширина | 291 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
- Ціна: 6 830 ₴

