-9%










Мультимейкер (бутербродниця-вафельниця-гриль) Tefal SW342D38
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Час перекушування 3в1 SW342D38

Багатофункціональний тостер для трикутних сендвічів, паніні та вафель з металевою вставкою. Тостер Snack Time - це унікальне поєднання тостера для трикутних сендвічів, вафельниці та паніні, завдяки якому ви завжди зможете дотягнутися до солодкого чи солоного.
Крім того, його металева вставка надає виробу більш ексклюзивного вигляду!
Завдяки тостеру Snack time ви можете насолоджуватися солодкими та солоними закусками, коли захочете! Завдяки функціям приготування вафель і сендвічів, що поєднуються, приготування закусок з цим тостером перетворюється на одне задоволення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита, Сендвіч панелі, Решітка |
| Тип приладу | Сендвичница |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Лоток для жиру | Ні |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Ні |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 710 ₴



