




Паропилосос Karcher SV 7 (1.439-490.0)

Пароочисник KARCHER SV 7 з двигуном потужністю 2200 Вт призначений, перш за все, для очищення парою , що передбачає подання пари на поверхню, що очищається, а потім її всмоктування пилососом разом із брудом. Таке рішення дозволяє легше видаляти стійкий бруд без використання хімікатів , що робить його ідеальним для людей з алергією або сімей з маленькими дітьми.

Пристрій також може пилососити насухо з тиском 21 кПа та збирати воду невеликими кількостями – до 0,5 літра . 4-рівневе регулювання потужності всмоктування дозволяє налаштувати потужність пилососа залежно від поверхні, що очищається, та типу бруду. KARCHER SV 7 також має 5-рівневе регулювання подачі пари , що дозволяє легко регулювати кількість пари, запобігаючи пошкодженню делікатних поверхонь або видаляючи засохлі плями.

KARCHER SV 7 має місткість води 0,45 літра та, завдяки нагрівальному елементу потужністю 1100 Вт , нагрівається приблизно за 5 хвилин , тому вам не доведеться довго чекати на його готовність до використання. Резервуар для води об'ємом 1,2 літра можна легко вийняти та наповнити в будь-який час прямо під краном, що усуває необхідність тривалих перерв. Він також оснащений мікрофільтром HEPA (EN 1822:1998), який затримує пилових кліщів, пилок, спори грибків та інші частинки, залишаючи ваш дім гігієнічно чистим.

Пристрій має спеціальне місце для зберігання шнура, щоб запобігти його заплутуванню та зайняттю місця. Ще однією функціональною особливістю є блокування , яке запобігає випадковому ввімкненню KARCHER SV 7, наприклад, дітьми.
Використовуючи аксесуари, що входять до комплекту пральної машини, ви можете чистити тверді підлоги, килими, а також мити вікна, дзеркала, сантехніку та оновлювати оббивку.

Пароочисник KARCHER SV 7 1.439-490.0, фільтр HEPA, набір для чищення підлоги з функцією паропилососа (насадка для підлоги, трубка 2 x 0,5 м), ручна насадка з функцією всмоктування, точечна насадка, насадка для оббивки (вузька та широка), насадка-щітка для меблів, піногасник "FoamStop", дозувальна пляшка, махровий чохол, кругла щітка, шланг з ручкою, інструкція з експлуатації, гарантійний талон.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Час нагріву до утворення пари | 5 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск | 4 Бар |
| Ємність резервуара | 1.2 л |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип | Пароочисник |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 (кг) |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 515 |
| Ширина | 336 (мм) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний тиск пари | 4 |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Об'єм котла (бака для води) | 1.2 |
| Основні | |
| Харчування | Мережа 220В |
| Стан | Нове |
| Тип пилозбірника | Аквафільтр |
| Тип прибирання | Волога, Пором, Суха |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 28 370 ₴


