




Підмітальна машина Karcher S 6 Twin (1.766-420.0)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча ширина | 670 мм |
| Об'єм контейнера для сміття | 38 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1032 мм |
| Довжина | 926 мм |
| Ширина | 795 мм |
- Ціна: 13 900 ₴










