-9%




Миючий вертикальний пилосос (електрошвабра) Karcher FC 7 Cordless (1.055-730.0)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкрийте для себе прибирання із задоволенням
Економія вашого часу

Економія вашого часу
Бездротова електрична швабра KARCHER FC 7 щодня збирає як бруд за один рух. Більше не потрібно пилососити перед пранням, що економить половину часу**.
** Електрична швабра K&aucher;rcher зменшує час прибирання на 50%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота | 121 мм |
| Глибина | 23 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 15 099 ₴

