



Підмітальна машина Karcher S 6 Twin (1.766-460.0)
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Вага | 14.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість бічних підмітальних щіток | 2 шт. |
| Об'єм контейнера для сміття | 38 л |
| Продуктивність по площі | 3000 кв.м/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1032 мм |
| Довжина | 926 мм |
| Ширина | 872 мм |
- Ціна: 18 760 ₴

