




Професійний пилосос Karcher T 7/1 Classic (1.527-181.0)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура | 7.5 м |
| Ємність бака | 7.5 л |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 285 мм |
- Ціна: 5 700 ₴







