




Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi Icona ECO 311.W
Кавоварка De'Longhi Icona ECO 311.W 1100 Вт білого кольору
Еспресо з ідеальною пінкою
Керування еспресо-машиною неймовірно просте. Поверніть ручку або натисніть кнопку та насолоджуйтесь улюбленим напоєм. У комплект входять фільтри для приготування однієї та двох чашок кави. Виберіть правильний фільтр та приготуйте до двох чашок еспресо одночасно без жодних шкоди для якості чи смаку. Фільтри De'Longhi мають подвійну основу, що гарантує чудовий аромат та насичену золотисто-горіхову крему. Фільтр сумісний з капсулами ESE. Тиск 15 бар забезпечує оптимальну екстракцію кави.
Насолоджуйтесь своїм улюбленим капучино
Подобається кремовий капучино? Створіть ідеальну молочну пінку за допомогою системи капучино. Регульована насадка для спінювання дозволяє легко готувати справжні італійські молочні напої — від оксамитового лате макіато до насиченого флет вайта.
Готуйте каву правильної температури
Ключем до досягнення ідеального аромату свіжозмеленої кави є правильна температура води. Саме тому кавоварки De'Longhi оснащені сучасною системою нагрівання Thermoblock. Точне електронне керування дозволяє встановити температуру води на одному з трьох рівнів, приготувавши ідеальну чашку кави. Два окремих термостата для регулювання температури води та пари забезпечують швидке нагрівання всієї системи.
Готуйте каву правильної температури
Ключем до досягнення ідеального аромату свіжозмеленої кави є правильна температура води. Саме тому еспресо-машина De'Longhi оснащена бойлером з нержавіючої сталі, що забезпечує приготування кави ідеальної температури. Два окремі термостати для регулювання температури води та пари забезпечують швидке нагрівання всієї системи.
Додаткові функції кавоварки
Регульована висота піддону для крапель дозволяє використовувати склянки різної висоти. Ви можете заварювати каву як у вашій улюбленій чашці, так і в елегантному келиху для лате макіато. Спеціальна зона підігріву чашок забезпечує ідеальну температуру подачі. Об'єм резервуара для води еспресо-машини De'Longhi становить 1,4 літра.
Комфорт та легкість використання
Щоб забезпечити максимальний комфорт та задоволення від щоденного використання, ваша еспресо-кавомашина De'Longhi розроблена таким чином, щоб усі необхідні компоненти були легкодоступними. Резервуар для води легко виймати та наповнювати, а піддон для крапель легко спорожняти. Окремі частини також можна мити в посудомийній машині. Функція автоматичного вимкнення економить енергію та допомагає зберегти навколишнє середовище. Ви також можете встановити фільтр для води або гранули проти накипу, щоб продовжити термін служби машини та забезпечити ефективну роботу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Призначення | Побутове |
| Об`єм | 1.4 л |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Колір корпусу | Білий |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Висота | 315 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові функції | |
| Підігрів чашок | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 7 560 ₴

