




Акумуляторна крапельна кавоварка Makita DCM501Z
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротова кавоварка MAKITA DCM501Z 300W CXT 10.8V - 12V Max та LXT 14.4V LXT 18V
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип використовуваної кави | Чалди, Мелений |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 218 мм |
| Глибина | 243 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 6 490 ₴






