



Кавомашина автоматична Philips LatteGo 5400 Series EP5447/90

12 видів кави у вас під рукою, включаючи кав'ярню з молоком
Різні види кави підходять для різних випадків. Від міцного еспресо до вишуканого капучино, автоматична кавоварка дозволяє швидко та легко приготувати смачні напої.
Оксамитово-гладка піна завдяки швидкій системі LatteGo
Покрийте свою каву шаром оксамитової ніжної пінки. Система LatteGo змішує молоко з повітрям на високій швидкості, створюючи шар оксамитової молочної піни ідеальної температури.
Інтуїтивно зрозумілий дисплей дозволяє легко вибрати доступний вид кави
Завдяки зручному дисплею ви можете швидко приготувати смачну чашку кави. Всього за кілька кроків ви можете налаштувати смак та аромат вашої кави зі свіжозмелених зерен.
Скористайтеся конфігуратором, щоб налаштувати міцність та кількість кави й молока
Завдяки конфігуратору ви можете приготувати будь-який вид кави на ваш смак. Конфігуратор дозволяє налаштувати інтенсивність кави та кількість кави та молока.
Ще кращий смак з функцією Extra Shot
Можливість збільшити інтенсивність кави завдяки функції Extra Shot (додаткова порція рістретто), яка надає міцнішого аромату без гіркоти.
>
Ідеальна температура, аромат і кремова пінка чашка за чашкою
Система Aroma Extract забезпечує оптимальний баланс між температурою заварювання та екстракцією аромату, підтримуючи температуру води від 90 до 98°C та регулюючи потік води, щоб ви могли насолоджуватися смачною кавою.
Легко адаптується до ваших уподобань завдяки 12-рівневому регулюванню помелу
Міцна керамічна кавомолка має 12 налаштувань, тому ви можете молоти кавові зерна будь-якого розміру, від дрібного порошку до великих шматочків.
20 000 чашок смачної кави завдяки міцній керамічній кавомолці
Наші 100% керамічні жорна неймовірно міцні та точні, що дозволяє вам заварити щонайменше 20 000 чашок свіжої ароматної кави.
Пристрій надзвичайно легко чистити завдяки системі LatteGo: 2 частини та жодних трубок
Система подачі молока LatteGo, піддон для крапель та контейнер для відходів можна мити в посудомийній машині. Це економить час та забезпечує гігієнічне очищення.
До 5000 чашок без видалення накипу завдяки фільтру AquaClean
Кавомашина нагадує вам, коли потрібно замінити фільтр, тож ви можете приготувати до 5000 чашок без видалення накипу та насолоджуватися чистою водою.
447_90-A3P-global-001.png" width="960">
Легке очищення завдяки можливості повністю зняти заварювальний блок
Варильний блок є ключовим елементом будь-якої повністю автоматичної еспресо-машини і його слід регулярно чистити. Знімний варильний блок можна швидко помити під проточною водою.
Висококласна еспресо-машина з елегантним дизайном, розроблена спеціально для вашої кухні.
Елегантний дизайн пристрою додає вашій каві унікального шарму. Хромована передня панель забезпечує ідеальний фон для будь-якої чашки та додає кімнаті нотку вишуканості.
Ідеальна чашка кави щоразу завдяки 4 профілям користувача
Чотири профілі користувачів зі збереженими персоналізованими налаштуваннями дозволяють вам готувати улюблений напій однаково щоразу. Завдяки додатковому профілю ваші гості можуть насолоджуватися кавою саме так, як їм подобається, без необхідності змінювати ваші налаштування.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Колір корпусу | Чорний |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 275 г |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Додаткові функції | |
| Індикатор рівня води | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 22 349 ₴

